Fakty naukowe, które stoją za naszymi wynikami

Fakty naukowe, które stoją za naszymi efektami są zawsze weryfikowane w badaniach z grupą kontrolną. Daje to pewność, że nasze produkty zostały stworzone tak, aby móc cieszyć się ich jak najlepszymi rezultatami.

Nasze badania dla zdrowia

Zapewniamy najwyższe standardy

Seria (linia) została opracowana przez zespół ekspertów-naukowców. Każdy z produktów został dokładnie zbadany, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych. Został również poddany ścisłej kontroli jakości, w trakcie której szczególną uwagę zwrócono na to, aby skład był dobrze tolerowany przez organizm.

Składniki wszystkich produktów Merz Spezial zostały dobrane tak, aby dostarczyć organizmowi odpowiednich składników odżywczych, we właściwych proporcjach, celem wsparcia naturalnych procesów biologicznych.

Dowód naukowy

Badania naukowe zostały przeprowadzone w celu wykazania skuteczności produktów Merz Spezial

Merz Spezial – fakty naukowe

Seria produktów Merz Spezial została opracowana przez Dział Badań Dermatologicznych firmy Merz. Preparaty zostały przetestowane pod kątem tolerancji i poddane ścisłej kontroli jakości.

 

DM 2017_ logo_300 dpi

Miło nam poinformować, że marka MERZ SPEZIAL znalazła się w gronie Laureatów VIII edycji ogólnopolskiego, ponadbranżowego Programu Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma organizowanego przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita, którego celem jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozwojowych i rozpoznawalnych marek dostępnych na polskim rynku.

science_1_merz
science_2_merz